HELLO DARKNES

HELLO DARKNES


Hello Darkness. Zapytasz skąd inspiracja? Hello Darknes to pochwała cieni, które kryją w sobie tajemnice piękna. Wchodząc w mrok, najmniejszy błysk światła określa formę i wydobywa blask jej bezkompromisowej wyjątkowości. Współistnienie światła i ciemności jest kluczem do odkrycia wielowymiarowości w każdej formie. Atrakcyjność cienia leży w sekretach, które przechowuje, podczas gdy światło ujawnia to, co nieoczekiwane. Razem tworzą harmonijną mieszankę, która jest wyjątkowa i zniewalająca. To właśnie dzięki połączeniu tych dwóch sił można odnaleźć finezje kobiecości, ruchu, ekstrawagancji, lekkości a przede wszystkim moc i prawdę włosa. Bo włosy to coś więcej niż tylko cecha fizyczna - to reprezentacja osoby, jej tożsamości i wyrażania siebie.

Koncepcja Hello Darknes to nie tylko zachwycające świadectwo indywidualności, ale też doskonała okazja dla fryzjerów do zaprezentowania swoich umiejętności. Jedną z najpopularniejszych technik fryzjerskich jest strzyżenie nożyczkami klasycznymi. W tej kolekcji pracujemy przy użyciu nożyczek oraz noża chińskiego lub brzytwy. Daje to większą możliwość personalizacji przy pracy nad szczegółami oraz przy pracy z dyskoneksją. W koloryzacji wykorzystaliśmy paletę kolorów ziemi z gradacją w tonach tak aby podkreślić strzyżenie, a nie wprowadzać dodatkowego chaosu. Dzięki temu doskonale widać cień i blask we fryzurze.

Kolekcja Hello Darknes jest celebracją osobowości, które można znaleźć, gdy dwie pozornie przeciwne siły spotykają się ze sobą. Jest to przypomnienie, że równowagę można znaleźć w nieoczekiwanym, a połączenie światła i ciemności może być źródłem wyjątkowości. Obejmując obie te siły, można odkryć ukryte piękno we wszystkich formach.

Art director: @joanna.baumgartner

Photo: @nataliakuligowska

Model: @zuzia_pozuje

Make up: @malgorzatakloneckamakeupartistGaleria

© 2019 Zaremba Salony Fryzjerskie
Realizacja: Make Some Noise